Modele thonjsh per femije

Modelja e famshme “Harron” të, në shtëpi, shfaqet rrugëve me… Modelja 33-vjeçare ka folur në rrjete sociale për barricader që i ndodhi Duke xhiruar një episodi të shfaqjes Amerikane famille feud. Chrissy Teigen publikoi një fotografi ku shfaqej e veshur me një fustan të shkurtër jeshil dhe Taka të… “Bëj marrëdhënie Vetëm me të!” Modelja serbe përgënjeshtron deklaratën e Noizy-t Modelja nGRE temperaturat në supermarché: “malli është shitur i gjithi, Blini pjesën tjetër” Modelja Afrona dika ka bërë një fotografi në një fustan të Coco Chanel derisa me këtë Foto duket se i ka treguar Bleros se sa të bukur e ka ai të dashurën afrona dhe blero janě në lidhje për DISA vite. E derisa ka pasur… Dhe nga ka ardhur Dre në chandails dhe si lidhet me dimrin? Kjo është e gjitha motive Skandinave ose norvegjeze-që nga AJO frymë e Krishtlindjes Erdhi. Dhe PSE Dimri? Por, sepse ne menjëherë duam të mbyllim veten në një batanije të ngrohtë dhe të vendosemi në karrigen tuaj të preferuar me një filxhan kakao ose Kafe para TV. Eaaaasy out… tout en vous donnant le traitement que vous avez tous longtemps et que vous méritez…

Forca dhe qëndrueshmëria e manikyrës, e bërë me shelg, Ju Lejon të përdorni një shumëllojshmëri të teknikave ujdisje, në modë në vitin 2017. Shellac dhe strass janě të kombinuara në mënyrë të përkryer me të gjitha opsionet e xhaketës, Duke e bërë até më solennelle dhe të rafinuar, shton luksin për mbulesa pikturë njëngjyrëshe dhe gradient. Strass janě të pazëvendësueshme Kur krijojnë një manikyr për Raste të veçanta, për shembull, në mbrëmje ose në dasmë. Çfarë e KTH imazhin tuaj në Stil dhe të përsosur? Detajet e Vogla! Njëri prej Tyre është një manikyr i zgjedhur me kujdes. AJO duhet të kombinohet me veshje, aksesorë, ngjyrë të flokëve dhe nuanca të Tjera. Por ka një lloj dizajni të thonjve që do të duken bukur gjatë Errësira kohës. Kjo është një manikyr me strass. Kushtoj vëmendje! Dizajni Varet nga Rasti: për çdo ditë veshur me Tone dhe MODELE të përshtatshme neutrale, për festimin Mund të aplikoni Edhe zbukurime dhe strass. Deputeti labinot tahiri këtë të shtunë është i ftuar në emisionin`Oxygen`të besim Dinës. Këtë e ka paralajmëruar vetë labi përmes një Video Live në Facebook. Përderisa Dina e pyeti për rritjen…

Programi i 11 vjetorin të Pavarësisë së Kosovës të dielën përfundoi me koncertin`Live`të këngëtares Shqiptare, Elvana gjata. Artistja e CILA IU rikthye publikut pas DISA muajsh pauzë, përmes performancës së… Një Video e publikuar nga Departampoui Policisë së Miamit Tregon Shakirën Duke u ushtruar me DISA policë. Kjo Video e këngëtares kolumbiane u shpërnda u shikua më shumë se 12 000 Herë Vetëm në Twitter. Shkaira Doli të… Ndihmuar gratë e modës në vitin 2017 për të parë élégant dhe tërheqëse-dizajn Manikyr gummalak gozhdë, sepse AJO është më progresive, ne Mund të Themi Sistemin e përsosur që mbulon pjatë gozhdë për fashionistas me të hollë, i brishtë, Shtresa e brishtë dhe thonjtë de natyrore. Vitet e fundit Kemi vënë re se shumë trende të vjetra janě rikthyer sëirish në modë, Duke na kujtuar paksa Edhe Vitet e shkuara. Në industrinë e modës dhe të bukurisë, duket se NUK ka më diçka të re që Mund të shpiket, por Vetëm një riciklim i trendeve të vjetra.

I Tillé është dhe Rasti i manikyrit`français`, që Mesa duket këtë vit do të mësohemi ta shikojmë sëirish në Duart e të gjitha vajzave. “Dans le style” shkruan se është e Sigurt që KY modèle thonjsh do të përhapet gjithandej këtë vit, sepse Kim Kardashian Sapo e ka risjellë si Trend.

Share
Esta entrada foi publicada em Sem categoria. Adicione o link permanenteaos seus favoritos.

Os comentários estão encerrados.